TechRodzinka, czyli My! Kim jesteśmy?O nas

To chyba najtrudniejsze co przyszło mi napisać na tym blogu, czyli kilka słów o nas i o tym, czym tak naprawdę jest blog TechRodzinka.pl.

Blog powstał w 2019 roku, czyli wtedy, kiedy na świat przyszedł Marcel, czyli gwiazda większości wpisów oraz tester nowinek technologicznych dla domu i dziecka. Tworząc bloga myśleliśmy o tym, by przygotowywać dla Was, teksty, w których połączymy technologię i rodzinę. Dowiecie się o tym, jakie gadżety najlepiej sprawdzają się przy bobasie, które rozwiązanie technologiczne w domu pomagają najbardziej, a także jak radzimy sobie z wychowaniem naszego bobo. Wszystkie wpisy oparte są na własnych doświadczeniach i są w pełni subiektywne – jak na bloga przystało. A kim tak naprawdę jesteśmy my, TechRodzice?

techrodzinka.pl
To my, czyli TechRodzinka.pl

Martyna (Tech Mama)

Marcin (Tech Tata) – absolwent Politechniki Wrocławskiej (Informatyka, Zarządzanie), fan nowych technologii i fantastyki naukowej, który pisać w sieci zaczynał od serwisu GizChina, gdzie recenzował chińskie gadżety i opisywał nowinki technologiczne pochodzące ze wschodu. Tato ciągle rosnącego Marcela (w momencie pisania 1,5-rocznego) i mąż Martyny aka „Tech Mamy”.

Poza tym blogiem znajdziecie nas także na Instagramie (klik!), gdzie wrzucamy ciekawe zdjęcia gadżetów, zajawki nowych wpisów oraz „bieżące sprawy” oraz Facebooku (klik!), gdzie zwykle informujemy o pojawieniu się nowego tekstu.

Jeśli natomiast chcecie się z nami skontaktować, to zapraszam na podstronę Kontakt, gdzie znajdziecie odpowiednie dane!