Podsumowanie 2021 i dalsze plany na 2022

Koniec roku nadszedł, więc wypadałoby napisać jakieś podsumowanie. Krótko opiszę więc co się u nas zmieniło, dlaczego wpisów na blogu było tylko tyle oraz jakie są nasze plany na 2022 rok. Do dzieła!

2021 za nami – działo się sporo, więc macie podsumowanie

Chyba każdy mocno liczy na to, że koniec bieżącego roku oznaczał będzie koniec tego zwariowanego okresu, który towarzyszy nam od pewnego czasu. Pandemia mocno dopiekła chyba każdemu, niezależnie od tego gdzie pracuje i gdzie mieszka. U nas dodatkowo Marcel zaliczył mocne ząbkowanie (co objawiało się wysokimi temperaturami, a nawet wizytą w szpitalu), więc atrakcji w kwestiach zdrowia nam nie brakowało.

Oczywiście są także pozytywy ubiegłego roku. Rozpoczęliśmy przygotowania do budowy naszego domu, co będziemy relacjonować na bieżąco od nowego roku (obecnie architekt kończy projekt i niedługo mam nadzieję dostaniemy pozwolenie na budowę). Ponadto ja zakończyłem tworzenie treści dla serwisu ROOTBLOG, dzięki czemu będę miał teraz znacznie więcej czasu na pisanie tutaj i spędzanie czasu z rodziną. Rodziną, która właśnie się powiększyła, bo niedawno na świat przyszła także nasza Zuzia, więc na prawdę nie narzekamy na brak atrakcji, szczególnie, że za nami pierwsze święta Bożego Narodzenia w czwórkę 🙂

Tym co jest najlepsze w tym wszystkim jest fakt, że Marcel naprawdę dobrze przyjął przyjście nowego członka rodziny na świat. Muszę z dumą stwierdzić, że naprawdę rozumny ten nasz dwulatek <3 Bardzo cieszy się z Zuzi w domu i stara się pomagać Tech Mamie ile tylko może, a także tulić i głaskać “siorę”, gdy ma taką możliwość (pod naszym nadzorem).

Dodatkowo ja przesiadłem się już całkowicie na ekosystem Apple (smartfon, laptop) i uważam to za jedną z lepszych, technologicznych decyzji, jakie ostatnio podjąłem. Dodatkowo na moim nadgarstku zawitał zegarek Garmin Fenix 6X Pro, który świetnie się sprawdza w rękach gadżeciarza, a przy okazji jego bateria nie jest dramatem, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych urządzeń smart.

Statystyki bloga 2021 – podsumowanie roku

Jeśli natomiast chodzi o to, jak radził sobie blog w mijającym roku, to mogłoby być lepiej, ale tragedii nie było. Założeniem było pisać znacznie częściej, ale czas zrewidował plany i zamiast kilkudziesięciu postów przez cały rok, pojawiło się do tej pory tylko 14 (tego nie liczę).

Plusem natomiast jest to, że nasze treści są dla Was interesujące i pomimo niedużej regularności w publikowaniu, odwiedzacie naszą stronę naprawdę często (choć nie oszukując powiem, że przy ROOTBLOGU przywykłem do trochę wyższych liczb). Przez cały rok czytało nas kilka tysięcy osób, a najbardziej interesujące teksty to:

Muszę przyznać, że to naprawdę motywujące do dalszego pisania, że pomimo małej liczby wpisów, to co się pojawia, naprawdę Was interesuje 🙂

Plany na 2022

Jak wspomniałem na początku wpisu, ten tekst nie będzie wyłącznie o roku mijającym, ale także o tym, co planujemy w nadchodzącym, 2022 roku. Czy uda się te plany zrealizować? Czas pokaże, choć mam ogromną nadzieję, że tak (a przynajmniej zdecydowaną ich większość).

Na blogu pojawi się kilka nowych serii, w tym opis całego procesu związanego z budową domu (od etapu poszukiwania działki, po projektowanie, aż do samego etapu budowy i kwestii z tym związanych). Będą także teksty dotyczące smart home (konfiguracja, rozwiązania, testy). Ponadto mam nadzieję, że bardziej ruszymy z tematem testów różnych ciekawych sprzętów (pierwsze gadżety już są użytkowane, więc materiały o tym powinny pojawić się niedługo). Dodatkowo, jeśli czas na to pozwoli, to może zaczną pojawiać się także materiały wideo, ale to jest naprawdę dużą niewiadomą – wszystko zależy od Zuzi i Marcela.

Moim osobistym, dość ambitnym celem, jest publikowanie wpisów co 1-2 tygodnie. Zapewne nie uda mi się zrealizować tego w 100%, ale jak dobiję do połowy zamierzonej liczby, to powiem, że naprawdę jestem zadowolony. Jeśli Wy macie jakieś sugestie dotyczące tego, jakich urządzeń testy powinniśmy zrobić, to piszcie śmiało w komentarzach lub w wiadomościach na socialkach – w miarę możliwości i dopasowania tematu do naszego bloga, będziemy je opisywać (a może też nagrywać).

A jak minął Was rok? Jakie macie plany na 2022?

Tech Tata
Tech Tata
Tato z TechRodzinka.pl. Ogromny gadżeciarz i fan nowych technologii. Prywatnie mąż Martyny i tato Marcela oraz Zuzi. Absolwent Politechniki Wrocławskiej (inż Informatyki, mgr Zarządzania).
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Komentarze w treści
Zobacz wszystkie komentarze
0
Ciekawi nas Twoje zdanie - skomentuj wpis!x